2016-06-07

Декілька слів про Чорногірський марафон від учасниці

Любов Бойко, смілива дівчина, яка не боїться ні темряви, ні перешкод, про свої враження від Чорногірського марафону 2016:

Як на рахунок пробігтися горами? А майже 60 км? І при цьому вийти на всі двохтисячники Карпат? І зробити це вночі? Якщо так, то вам на нічний Чорногірський марафон))).

Так в суботу 4 червня 20 психів опівночі не спали, а виходили на старт марафону в с. Кваси. Для мене з самого початку була установка просто активно відпочити взагалі без викладки. І по можливості пройти маршрут у хорошому темпі, аніж пробігти, так як йде підготовка до велозмагань.

І ось північ, дали старт. І учасники ліниво потопали вгору))). Відразу вдалося вийти в невеликий відрив з ще трьома учасниками, попереду був тільки Вітьок. До Говерли ми ще тримали досить високий темп, потім трохи скинули, місцями просто плентались. Від Говерли до Попа Івана нас уже було п'ятеро, нас добрав Андрій і робив гарні фото).

Погода під час марафону була просто неймовірна, напевно краще не придумаєш. Світанок на Говерлі був одним з найкращих, який доводилось спостерігати. Нашій групці пощастило пройти маршрут в повній видимості і ми ніразу не втрачали орієнтир. Але безсонна ніч давалась взнаки і на Попі Івані хотілося якщо не вмерти, то хоча б поспати). Тут баночка енергетика стала в пригоді (не даром я її тащила весь маршрут). Спускатись ми вирішили через Вухатий камінь. По дорозі ми зустрічали багатьох туристів, які нас підтримували і виражали своє захоплення, це було дуже приємно.

Останні 4 км по селу до кемпу Білий Слон були одними з найважчими фізично, хоча морально вже було розуміння, що скоро фініш і позаду більше 50 пройдених км. Це був індивідуальний марафон, хоча ми самі того не плануючи стали командою. Дякую Вані, Ростику і Славіку за компанію і підтримку, в результаті ми вчотирьох фінішували на третій позиції.

Хронологія нашого маршруту:
00:00 Кваси
03:00 Петрос
05:20 Говерла
07:40 Ребра
08:05 Гутин Томнатик
08:50 Бребенескул
10:40 Піп Іван
14:15 Дземброня, кемп Білий Слон