2016-05-18

Хулігани заплутують стежки до Білого Слона

 За останній рік в нашій туристичній роботі сталося кілька неприємних інцидентів, про які варто розповісти. Не  хочеться думати, що це якось пов’язано з появою нових гравців на ринку надання послуг з рафтингу та сплавів в  Карпатах, але раніше - коли всі один одного добре знали, таких випадків не траплялось.

 Може допис якось приверне увагу «героїв» цих подій і дасть їм зрозуміти, що так робити, то не по «феншую» і  кармічне покарання їх колись та й досягне :)

 В житті завжди так – зробиш щось погане, воно до тебе вернеться.

 Отже, що сталося:

 За минулий рік два рази у нас нищили зовнішню рекламу на Чорному Черемоші – зривали і різали банерки, які ми  повісили на будівлях з дозволу власників.

 Цього ж року – здерли наш банерок в Ворохті, хоча аналогічні від інших команд залишились висіти, а потім ще й  замалювали цифри номера телефону на великому борді, що висить в Яремче, під носом в поліції. Певно, вони на такі  хуліганські дії не реагують – не їх профіль.

 Аналогічні випадки в минулому році траплялися і з іншими компаніями, що займаються рафтингом в Карпатах.

 Ті, хто це робить, мусіли б розуміти, що від таких дій їх справи не будуть іти краще і все це тільки псує імідж Карпатам,  Черемошу та нашій спільній справі, яку ще разом розвивати і розвивати.

 Набагато кращою є конкурентна боротьба з покращення якості послуг, підвищення кваліфікації інструкторів, покращення якості спорядження тощо, а зривати і замальовувати - то бидляцьке діло!!!