2016-05-24

Звіт про Марафон на Дністрі "Троє в каное"

Звіт від Жори, або Георгія Незбрицького, одного з учасників Марафону

Цих вихідних я брав участь в марафоні на Дністрі "Троє в каное". Стартували ми в місті Галич о 8:00. Вся дистанція складала 110 км. Кількість екіпажів: 6 човнів по 3 чоловіки.

Ось назви команд і склад учасників: ГОЛАМАРУСЯ (Андрій Лазаренко, Марія Петрочко, Горон Володимир), StarПерці (Гуржей Олександр, Гаталяк Сергій, Забуга Петро), Луківські Перці (Сім’я Гнидюків (Батько – Роман, мама – Зіна, син - Богдан)), ДеВітя (Веселий Микола, Максимів Петро, Роман Петрик), Швидка Допомога (Ростик Козак, Катя Бунт, Георгій Незбрицький), ДУПКА (Антон Кобилянський, Марія Півторак, Ігор Дундій).

Орієнтувалися, що фінішуємо десь  о 22:00. Боротьба на старті зав’язалася між командами StarПерці, ГОЛАМАРУСЯ та Швидка Допомога. Але невдале капітанське рішення відкинуло мою команду (Швидка Допомога) на останнє місце.

Першу частину сплаву ми мріяли побачити міст. Нижнівський міст. Це б означало для нас, що половина дистанції пройдена. Ця подія сталася після 4 год 36 хв. сплаву Дністром. І ми вже йшли не останні, а четверті.

В Одаєві нам випала нагода поспостерігати за польотами на парапланах. Ми побачили аж 10 літаючих куполів за один раз. Це неймовірно красиве видовище. Ми так задивились, що зовсім забули про змагання.

Далі були важкі 46 км до кемпу «Білий Бізон». Раптом помітили екіпаж, що йшов попереду нас. Прокинувся змагальний інстинкт. Команда погребла щодуху. Марафонщики, яких ми наздоганяли все зрозуміли і також сіли на весла. Так і відірвались від нас.

Трохи пізніше нас чекав не дуже приємний сюрприз: ніхто не взяв канапок. Та Катерина не дала нам голодувати і почастувала весь екіпаж смаколиками. Поласували ми на славу, але ще більше відстали від призових місць.

Всю дистанцію ми пройшли за 11 год 43 хв. Після нас прийшли ще дві команди. Всі виявилися переможцями, адже кожному з учасників вдалося подолати таку відстань.

 

Результати Марафону на Дністрі "Троє в каное"

1 місце - ГОЛАМАРУСЯ (Андрій Лазаренко, Марія Петрочко, Горон Володимир)

2 місце - StarПерці (Гуржей Олександр, Гаталяк Сергій, Забуга Петро)

3 місце - ДеВітя (Веселий Микола, Максимів Петро, Роман Петрик)

4 місце - Швидка Допомога (Ростик Козак, Катя Бунт, Георгій Незбрицький)

5 місце - Луківські Перці (Сім’я Гнидюків (Батько – Роман, мама – Зіна, син - Богдан))

6 місце - ДУПКА (Антон Кобилянський, Марія Півторак, Ігор Дундій)

Час переможців на дистанції - 10 год  35 хв