2015-01-16

Як зустрічали Новий рік у Білому Слоні

відпочинок в Карпатах на Новий рік

Білий Слон і Новий рік-2015

Зазвичай, свято починає гостро відчуватись 31-го грудня: метушня, якесь згущене повітря, мандариновий аромат повсюдно й тремтливе відчуття наближення дива.

Свято ж у Білий Слон завітало значно раніше. Чудовий імпровізований концерт Hudaki Village Band (й мешканців Білого Слона за сумісництвом =) створив святкову атмосферу вже у середині грудня. Дякуємо "Гудакам" за прекрасне, яким вони поділились з нами.


А 31-го грудня мороз тихо потріскував за вікном і натріщав аж мінус 20.

ПередНОВОРІЧНИЙ квест. Переможці - команда "Веловуйки". Хоча інтрига зберігалась аж до кінця. Львів’яни з дивною назвою «Фафлюхтен» вперто тримали жовту майку лідера до самісінького завершення змагань. Джамбо підказує, що саме завдання з його участю змінило хід історії (маламут fatale =).

А далі - НОВОРІЧНА вечеря, ще смачніша під грайливе полум’я каміну й теплі розмови у товаристві мандрівників.

Хіба можна зустрічати новий рік у Карпатах у чотирьох стінах? Тим більше у справжню зимову морозяну ніч. Висока НОВОРІЧНА ватра посеред кемпу, 5 команд, творчі номери і тут уже перемога «Фафлюхтен» з історією про фрірайдерів, що загубились на Боржаві (на основі реальних подій). Пригадується фільм «Хто боїться темряви?» =)

Потім загадували бажання, виголошували тости довкола полум’яної вогнища… і перемістились у Наїдальню Білого Слона, де дивились веселий мультфільм, грілись, частувались новорічними смаколиками, а до 4-ї ранку всі заснули =).

Новий рік у Карпатах

1-го січня уже нового 2015-го року довгий сон, пізній сніданок й прогулянка в гори з думкою про мобілізацію м'язів перед наступним днем.

2-го січня – сходження на Говерлу. Побувало на вершині десь 25 ос. Погода потішила сонечком і непоганою видимістю. Але вітерець сильнішав і сильнішав, даючи зрозуміти, що зловживати гостинністю ґаздині Говерли не варто. Четверо екстремалів, не рахуючи собаки (Джамбо =), спробували пробитись хребтом далі. Ночували на сідловині між Говерлою і Брескулом. 

3-го січня команда відчайдухів дійшла до Пожижевської і скинулась вниз через геть нельотну погоду. У планах було дійти до Попа Івана Чорногірського.

У той час інші гості Білого Слона відпочивали в кемпі або ж піднімались до таємничого оз. Марічейка. Увечері – сауна (як практично, щовечора).  Дехто навіть баню зміг перетворити в екстремальний вид відпочинку: в костюмі Адама =) бігав по засніженому таборі, приймаючи суперхолодні ванни.

4-го січня Джамбо-team відновлювала сили після непривітної Чорногори. Потім грали у футбол.  Ні, не сніжний =), а настільний. Після запеклих баталій звання переможця виборов Володимир Горон.

Так минули перші дні 2015-го року у Білому Слоні із завзятими мандрівниками, малими й великими звершеннями...

Більше фото Андрія Плішка Новий рік-2015 у Білому Слоні