2014-12-04

Прес-тур "Дністер: територія сімейного відпочинку"

сплав на Дністрі

Команда TURE запрошує Вас взяти участь у прес-турі «Дністер: територія сімейного відпочинку», що відбудеться 16-17 травня 2015 на базі кемпу «Білий Бізон». У програмі прес-туру: сплав на каное/рафтах Дністром, екскурсії до Русилівських водоспадів і давнього Язловця.

Природа Дністровського каньйону та особливий, майже субтропічний, клімат здавна приваблювали шанувальників активного відпочинку. А Команда TURE вкотре переконує, що активно відпочивати з дітьми – справа не лише можлива, а й приємна. Переконує не лише на словах: успішний досвід проведення численних чумакувань із малечею на Дністрі, нагорода Національного конкурсу лідерів активного та екологічного туризму України 2015 як кращому організатору дитячого активного відпочинку надихають на нові ідеї та їх втілення.

На прес-турі будуть сім’ї із дітьми віком від 1 до 9 р., а також маламут Джамбо.

Програма прес-туру на Дністрі

16.05.2015 / сб

ЗУСТРІЧ на залізничному вокзалі Івано-Франківська о 06:00

переїзд до місця старту сплаву – у с. Долина

сніданок на березі Дністра

інструктаж з техніки безпеки, основ веслування та поведінки на воді

сплав на каное/рафтах с. Долина – с. Лука (кемп «Білий Бізон»), 28 км; обід-перекус під час сплаву

цікаві місця на маршруті сплаву:

водоспад поблизу с. Возилів

неподалік с. Монастирок можна оглянути травертиновий масив та водоспад Дівочі сльози

поселення у бунгало

відпочинок у кемпі

вечеря

туристична сауна

17.05.2015 / нд

сніданок

переїзд до Русилова

екскурсія до каскаду водоспадів на правій притоці Стрипи; спершу рушаємо до уже відомих і  розвіданих Русилівських водоспадів (струмок з 14 водоспадами, найвищий сягає 12 м), а потім до нещодавно знайдених ВЕРХНІХ Русилівських водоспадів

екскурсія у Язловецькому монастирі: знайомство з архітектурними (та гастрономічними =) пам’ятками Язловця; оглянемо руїни замку (XIV-XVII ст.; довго розбудовувався й вдосконалювався, у 1649 р. його не змогли взяти козаки), Вірменську церкву Св. Миколая (1551), ратушу, а також пообідаємо у високих стінах жіночого монастиря, розташованого у приміщенні нижнього замку (тут особливо приємно опинитись в спеку, давні стіни тішать прохолодою; у 1916 році черниці відкрили початкову школу для місцевих дітей)

ЗАВЕРШЕННЯ у Бучачі


місце проведення  кемп «Білий Бізон» (на карті) / с. Лука  Городенківського р-ну Івано-Франківської обл.
організатор команда TURE / www.ture.ua

Реєстрація учасників

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, просимо повідомити про це листом на електронну адресу ture@ture.ua чи за телефоном +38 098 999 8873 не пізніше 20 квітня 2015.  Участь - безкоштовна.

Наші прохання/умови

  • - якщо Ваш матеріал публікуватиметься в інтернет-виданні чи на сторінці блогу, там повинно бути 2 актив­них посилання: на наш сайт (www.ture.ua) та сторінку кемпу «Білий Слон» (https://www.ture.ua/pages/camp-bily-slon-general/);
  • - якщо матеріал публікуватиметься у паперовому виданні, у тексті повинні згадуватись кемп «Білий Слон» та TURE;
  • - можливість отримати та використовувати зроблені під час прес туру фото.