2016-07-26

Пройди-світ 2016

23 листопада у м. Тернопіль відбувся захід "Пройди-Світ 2016" - вечір розповідей про мандри тернополян.

Було представлено п'ять захоплюючих мандрівки, що здійснили тернополяни на тиренах України та зарубижем. 

Захід розпочався о 18:30 та тривав до 21:00. Суддівська колегія була представлена знаними тернопільськими мандрівниками, такими як: Борис Гора, Валерій Старічков, Роман Задорожний та Володимир Горон. Протягом кожного виступу члени суддівської комісії по 5-ти бальній шкалі проводили оцінку за наступними критеріями: спортивність, екстримальність, оригінальність, екзотичність та якість виступу.

За підсумками голосування суддівської колегії Пройди-світом 2016 року став Ростислав Козак із своєю розповіддю "Незвідані ріки, незвідана країна. TURBAT KAYAK EXPEDITION" про цікаву авантюру в межах рідної України і всі її  особливості.

2-ге місце посів Сергій Сапіга із запаморочливою розповіддю про "Велику Європейську мандрівку на Чемпіонат Світу з трейлрану" під час якої учасники проїхали 10500 км, зустріли безліч цікавих людей та отримали масу задоволення.

3-тє місце виборли двоє дівчат із розповідю "Туди і Звідти або мандрівка до Кавказьких гір", у якій розповіли про всі труднощі та веселі перепетії під час підйому на г. Кезбек та г. Молдавяна.

Також було заслухано розповідь Зоряни Биндас про екзотичний, незвіданий Непал «Гори в країні, що найближче до неба» та розповідь Віталія Пилипа про велоперегони крос-кантрі "Чортківський перевал".

Послухати та надихнутись описами подорожей про далекі та незвідані краї прийшло близько 60 глядачів. За результатами голосування глядачів приз глядацьких симпатій отримав  теж Ростик Козак.

Усі доповідачі отримали стильні футболки від Komanda Ture та цінні призи від спонсорів заходу.

Спонсори: 

                                           


кемп у серці Карпат

 


магазин туристичного спорядження