Безпечне та видовищне катання в унікальних куточках Карпатських гір!

Лижні програми, для початківців, так і бувалих снігових райдерів різної складності характеру та тривалості.

Проте, незалежно від обраної програми чи рівня вашого катання, ви гарантовано здобудете нові яскраві враження, гору хороших емоцій, цікаві знайомства та позитивний досвід.


Чим прикметні наші програми?

 • · відбуваються у фантастично красивих та диких куточках Карпат;

 • · залучаємо кваліфікованих та товариських гідів;

 • · завжди легкі наплічники, бо у мандрівках нам допомагають тяглові собаки-маламути;

 • · продуманий та комфортний побут у гірському притулку “Білий Слон. Ґаджина” та у експедиційних таборах в теплому наметі з пічкою;

 • · якісне та перевірене спорядження;

 • · відповідальне ставлення до безпеки під час турів:  ввідні курси з лавинної безпеки, перевірка схилів, детальний інструктаж із руху зимовими горами.


Як обрати зимовий тур?

Усе просто: із хаосу постає порядок, варто лише взятись за класифікацію й визначення пріоритетів.

за ТРИВАЛІСТЮ:

дводенні тури (на вихідні)

Беззаперечна перевага — можна вкластися у два вікендових дні й не витрачати надмірно часу на відпочинок.

Активні частини програми починаються вранці у суботу і завершуються після обіду в неділю.

Фрірадовий варіант розрахований на закидання у притулок  в п'ятницю ввечері аби почати катання з самого ранку наступного дня.  Останній трансфер в п'ятницю з кемпу «Білий Слон. Дземброня» відбувається о 23:30. Хоча можна прибути і в суботу вранці та закинутись о 9:30, але тоді ви пропустите розкатку .

Скітурові групи закидаються  у притулок в суботу вранці,  о 9:30.  Також можна заїхати в п'ятницю о 23:30 — буде більше часу для ознайомлення із спорядженням, але вихід в урочище Ґаджина відбуватиметься після прибуття основної групи після 11:00.

На дводенні програми зручно добиратись із ближчих регіонів, Івано-Фраківщини, Львівщини, Чернівеччини, Тернопільщини. Дорога не надто втомлюватиме і не забиратиме надто багато часу. Опимально доїхати вечірнім потягом Львів - Рахів до Ворохти, а звідти ми організуємо трансфер .  Для автомобілстів на території кемпу «Білий Слон. Дземброня»  діє парковка, де можна залишити своє авто і пересісти на всюдихід, що доправить вас у Бистрець.

Закінчуються програми  у неділю виїздом з притулку о 15:00, щоб встигнути доїхати до більшості потягів з Ворохти та Івано-Франківська по домам.

 

триденні тури

У цих турах другий день повністю присвячений  радіальним сходженням та катанню. Цього дня вистачить часу аби піднятись  і обкатати/обдивитись  будь-яку вершину в ур. Ґаджині та її кулуари.

Активна частина програми починається о 9:30, у  п'ятницю вранці  трансфером з кемпу «Білий Слон. Дземброня» у гірський притулок.

Фрірайдові та Скітурові групи виїжджятимуть одночасно.  

Ця програма підійде як жителям прилеглих регіонів , так і центральної частини України. О  6:00 з Івано-Франківська та о 8:00 з Ворохти організовуємо трансфер до кемпу «Білий Слон. Дземброня». Учасникам на власних авто також потрібно прибути у кемп до 9:00, де можна буде залишити авто і пересісти на позашляховик, який доправить ближче до підйому, а  за умови прохідності дороги, і до самого притулку.

Закінчуються програми  у неділю виїздом з притулку о 15:00, щоб встигнути доїхати до більшості потягів з Ворохти та Івано-Франківська по домам.

 

чотириденні тури

Першого дня (у п'ятницю) прибуття у кемп «Білий Слон. Дземброня». Виїзд до початку підойму в с. Бистрець відбувається не пізніше 15:00.  Опційно можна приїхати раніше на трансфер о 9:30 - тоді  буде можливість додатково  покатитсь  з групою, котра розважається за триденною програмою. Або пізінше,  на трансфер о 23:30 - трохе менше буде часу аби виспатись. 

Субота і неділя — повних два дні  присвячені лише катанню, а в понеідок можна буде повторити схили, котрі сподобались найбільше, абож пройтися Кедроватим Погорільцем чи катнути його крутячки. 

Ця програма підійде мешканцям південного та східного регіонів. Чиї потяги прибувають у Івано-Франківськ або Львів досить пізно щоби встигнути на ранковий трансфер.  Довга дорога та відсутність активної програми першого дня у п'ятницю компенсуються катанням в понеділок.

Закінчуються програми  у понеділок виїздом з притулку о 14:00, щоб встигнути доїхати до більшості потягів з Ворохти та Івано-Франківська по домам.

 

за ЛИЖВАРСЬКИМ ХАРАКТЕРОМ:

 на снігоступах

Мандрівки, достпупні кожному, що не потребують спеціальних навичок, особливого взуття та фізичної підготовки. Якщо ви взагалі ніколи не бували у гораха, така прогулянка стане справжньою  пригодою. А досвідчені гіди проконтролють, щоб пригода була безпечною і цікавою.

 скітур

Обираючи цей вид туру, ви очікувано отримаєте лижну мандрівку горами, насолоду від краси та величі зимових краєвидів, помірні фізичні навантаження, свіже повітря та дружнє спілкування. Спуски у таких походах не є самоціллю: безумовно, вони також будуть, але переважно нескладні.  До таких програм можна приєднуватись із мінімальним досвідом.  Тим хто не має досвіду зовсім, радим тур "SKITOUR Перші кроки", який відбуватиметься щомісяця

 фрірайд

Спуски — основна мета й сенс існування гір =). Однак, дійти до локації, що розташована у Дикому Серці Карпат, все одно потрібно.  І лише після пройдених кількох кілометрів у форматі скітуру кожен зможе ковтнути свою порцію сніговогу райду.  Групи формуватимуться із досвідчених лижників. Події розгортатимуться відповідно гасла:  все заради катання! Обов'язкова наявність лавинного комплекту для всіх учасників. Для забезпечення належного рівня безпеки, кожну груп супроводжують два кваліфікованих гіди.  Групи комплектуються за рівнем катання, схили обираютьс відповідно до середнього рівня групи. 

 

за СКЛАДНІСТЮ:

 початківець

· базові фізичні кондиції: відсутня надмірна вага, пробігти 2 км для вас не є подвигом

· досвід літніх мандрівок у горах

· наявність відповідного одягу та спорядження АБО розуміння, що без певного переліку необхідних речей рушати у зимову мандрівку невідповідально й небезпечно; потрібні речі можна придбати, позичити чи взяти напрокат

· для участі у SKITOUR основи катання на гірських або бігових лижах  не будуть зайвими, але їх відсутність не є критичною: навчатись ніколи не пізно;  для прогулянок на снігоступах особливих навичок не потрібно

 бувалий

· базові фізичні кондиції: регулярні навантаження на організм (приміром, регулярний  біг, часті подорожі в гори, на сплави тощо)

· сніг, гори  не заганяють вас у стан шоку, температура -10° C та вітер 10 м/с – зона комфорту для вас

· рівень лижної підготовки – середній; хоча за умов нестримного бажання й добрих кондицій можна рушати з майже нульовим: щось стрімке катати ви не зможете, але поскітурити та насолодитись горами, повчитись і катнути щось просте — напевно; чималу вагу мають навички пересування на бігових лижах

 експерт

· рівень катання: середній та вище середнього

· зима, гори, сніг, заморожений спальник і черевики — ви вже все це бачили і вас цим не налякати

за варіантом БАЗУВАННЯ:

 гірська хатина “Білий Слон. Ґаджина”

Комфортні умови проживання, продуманий побут, стаціонарне харчування. Але через певну віддаленість від проїзних шляхів, потрібно трохи скітуру та фізичних навантажень, щоб сюди дістатись. Одночасно може прийняти до 20 осіб. Усі скітурові та фрірайдові тури починаються тут.

 

 

 кемп “Білий Слон. Дземброня”

Сюди можна дістатись на авто або й громадським транспортом. Інфраструктура кемпу дозволяє приймати одночасно більше 100 туристів. Проживання у хостелах, котеджах, бунгало, наметах. Велика їдальня, кафе.   Звідси взимку починаються прогулянки пішки та на снігоступах  на Угорські Скелі, г. Смотрич,  г. Піп Іван  Чорногірський, пол. Чуфрову,  а також багатоденні експедиційні тури 

 

Про прокат та послуги гідів

Якщо ви готові до самостійних подорожей та мрієте пройти своїм унікальним маршрутом, а справа лише за спорядженням — завітайте на наш сайт й оберіть необхідне:

 • ·  похідні скітурові комплекти (класничні прямі лижі із простим та надійним платформеним крімпленням, камус, гірські черевики з рантом) найкраще підійдуть початківцям для скітуру та лижних експедицій. На таких без зайвого напруження долаються затяжні траверси,  легко, без відстібування лижі,  переключаються режими підйом-спуск;
 • ·  скітурово-фрірайдові комплекти (легкі лижі різної геометрії із сучасними платформенними та піновими кріпленнями,  впевнене відчуття на спусках та легкість на підйомах, жорсткий  черевик для кращого контролю. Такі  призначенні для подолання агресивних рельєфів і найкраще підійдуть бувалим лижникам;
 • ·  зимові спальники та килимки;
 • ·  лавинні набори (біпер, лопата, щуп);
 • ·  снігоступи —  якщо лижі вам ще не смакують.

Якщо ж мандрівна фантазія кличе вас у куточки, куди ваш внутрішній homo viator ще не спроможний провести без пригод, ми готові надати досвідчених гідів (а також маламутів-помічників, щоб наплічники були легкими, а похід веселим), що проведуть обраним маршрутом, забезпечать належний побут та харчування.


ЗРАЗКИ ЗИМОВИХ ТУРІВ

ПОБАЧИТИ ЧОРНОГОРУ НА СНІГОСТУПАХ

тривалість: 2 дні 

Гарна можливість відчути подих Чорногори для усіх незалежно від досвіду.

лижварський напрям: снігоступи

Тут і походити є де, і краєвиди просто казкові. 

складність: найкраще підійде для початківців.

Спальник і посуд можна не брати, а про зубну щітку не забувайте :-)

Опис турів

Зимовий тур з комфортною ночівлею у  затишному кемпінгу.

Піша прогулянка Чорногір­ським хребтом до гори Смотрич, полонини Чуфрова та долини ріки Дземброня.

Тут багато гір, лісу, снігу, моро­зу й чистого неба.

 

 

SKITOUR — ПЕРШІ КРОКИ

тривалість: 3 дні

Навчальний тур для тих, хто тільки прагне опанувати скітур і ніколи ще не стояв на лижах

лижварський напрям: скітур

Тут і походити є де, і краєвиди просто казкові. 

складність: найкраще підійде для початківців

Спальник і посуд можна не брати, а про зубну щітку не забувайте :-)

Опис туру

Триденна лижна подорож з навчальним акцентом для початківці.

Тут є усе, що потрібно мандрів­нику взимку: виклик, пригода, фантастична природа зимових Карпат, досвідчені гіди та комфортні ночівлі у гірському притулку.

Для тих, хто ніколи не ходив на лижах в гори.

 

 

ҐАДЖИНА SKITOUR II-IV

тривалість: 2-4 дні 

Гарна можливість відчути подих Чорногори та розім’яти тіло.

лижварський напрям: скітур

Тут і походити є де, і краєвиди просто казкові. 

складність: найкраще підійде для бувалих, проте й участь початківці можлива.

Спальник і посуд можна не брати, а про зубну щітку не забувайте :-)

Опис турів

Зимові тури з комфортною ночівлею у  гірському притулку.

Лижна прогулянка Чорногір­ським хребтом та незрівнян­ною за красою ур. Ґаджина.

Підйоми, що кидають виклик, та спуски, що дарують насоло­ду.

Тут багато гір, лісу, снігу, моро­зу й чистого неба.

 

 

ҐАДЖИНА FREERIDE II-IV

тривалість: 2-4 дні (на вихідні; можна прибути у кемп напередодні туру й безкоштовно переночувати у бунгало чи хостелі)

лижварський напрям: фрірайд

складність: найбільше потішить бувалих та експертів  — спуски кулуарами г. Ребра,  г. Шпиці (1863 м) та інших чорногірських схилів

Потрібен досвід позатрасового катання на гірських курортах або  участь у скітурових програмах, добра або відмінна фізична форма .

Опис туру

freeride-пригода — два-три дні катання схилами г. Шпиці (1863 м), г. Ребра (2001 м), Кедроватого Погорільця.

Ретельно зважені й відточені побут, безпека й логістика.  Швидкість, краса і задоволення від спусків.

Комфорт і затишок  у гірському притулку  біля ур. Ґаджина. 

 

 

ЕКСПЕДИЦІЇ

Шестиденні тури для бувалих мандрівників. Це класичні лижні походи мальовничимим карпатськими хребтами.  Під час мандрівки доведеться нести із собою запас провізії та спальники. Якщо хочете випробувати себе, відчути героєм книжок Джека Лондона, дихнути мороязного повітря півночі — вам сюди!

 

SKITOUR МАРМАРОСИ НА МОРОЗІ

тривалість: 6 днів

Неймовірна нагода насолодитись суворими й фантастичними краєвидами Українських та Ру­мунських Карпат.

лижварський напрям: скітур

складність: найкраще підійде для бувалих.

Спальник і посуд та зубну щітку брати обов'язково :-)

Опис туру

6-денний лижний похід для витривалих і ці­леспрямованих від г. Піп Іван Чо­рногірський (2028 м) до г. Піп Іван Мармароський (1937 м).

Удень — суворі й фантастичні краєвиди Українських та Ру­мунських Карпат й гартування сили духу, а вночі — затишний відпочинок у теплому наметі з пічкою.  

 

 

FREERIDE ЕКСПЕДИЦІЯ "ЛЮТА ЧОРНОГОРА"

тривалість: 6 днів

лижварський напрям: фрірайд

складність: найбільше потішить бувалих та експертів  — спуски кулуарами г. Ребра,  г. Шпиці (1863 м) та інших чорногірських схилів

Потрібен досвід позатрасового катання на гірських курортах або  участь у скітурових програмах, добра або відмінна фізична форма .

Опис туру

Freeride експедиція Чорногірським хребтом охоплює оз. Бребене­скул, г. Говерлу (2061 м), г. Тур­кул (1933 м), г. Шпиці (1863 м), г. Шпиці (1863 м), ур. Ґаджина.

Ретельно зважені й відточені побут, безпека й логістика.  Швидкість, краса і задоволення від спусків.

Комфорт і затишок  у гірському притулку  біля ур. Ґаджина.