Чому варто їхати на сплав Дністром в кемп “Білий Бізон”

Місцезнаходження

Кемп “Білий Бізон” розташований на землях одного з семи природних чудес України - в Дністровському каньйоні. Усе навколо тут - дика, неторкана природа. Круті заліснені береги, неповторні травертинові скелі, геологічні відслонення, загадкові гроти та печери, мальовничі острови, гомінкі водоспади, унікальні пам’ятки природи, історії, архітектури. Тут можна зануритись в дивовижний світ спокою та тиші, відновити сили, з головою зануритись в красу первісної природи і забути про шум далекого міста…

Якісне та перевірене спорядження

Різні човни на будь-який смак, вітер, швидкість течії та величину групи. Каное, байдарки, каяки, рафти, катамарани та екзотичні SUP-и. Всі плавзасоби безпечні, навіть чемні собаки на них катаються по Дністрі :)

Переваги Білого Бізона ще й у тому, що він не забуває давати човни на прокат. Якщо бажаєте відправитись у сплав Дністром самотужки - не проблема. У нашому кемпі підберуть для вас спорядження та проведуть інструктаж з техніки безпеки.

 

Кваліфіковані інструктори

Одні з найкваліфікованіших інстукоторів, що підтверджують та здобувають свою кваліфікацію на різних річках України та світу, беруть участь та перемагають у різноманітних змаганнях, ходять в походи та експедиції.
У нас є каяк-гіди та каяк-сейфеті (найефективніше рятують та гарантують безпеку на сплаві).
Також ми організовуємо водні каякерські змагання, водні і піші марафони та інші цікаві заходи.

 

Маршрути сплавів

Сплави Дністром - не просто сплави. Це справжні мандрівки, де поєднується водна подорож та екскурсії різноманітними природними та рукотворними дивами. Раківецька фортеця, Язловецький монастир, садово-палацовий комплекс графа Бадені, Червона Гора, водоспад Дівочі Сльози, грот відлюдника, Русилівські водоспади, Джуринський водоспад та інші цікаві місця подарують безмір вражень та емоцій.

Сплав Дністром на каное, байдарці чи на чому кому гідніше - справжнє диво. Рівна гладь води, звабливі меандри, шепіт вітру… І далека далечінь, де чекають пригоди :)

 

Комфорт

Білий Бізон - дуже затишний кемп. На березі Дністра, в обіймах дерев розташовані чудесні будиночки-бунгало та хостел. Також на території табору можна жити у наметах або розміститися в індіанському тіпі.

В Білому Бізоні є кухня, де готують смачні домашні страви. Та туристи можуть харчуватися і самотужки.

На території кемпу є душі та туалети.

Якщо хтось хоче, щоб за його авто наглянули, Білий Бізон з радістю це зробить ;)

 

Додаткові послуги

Якщо Ви не їдете власним авто і не хочете витрачати час на громадський транспорт, замовте трансфер. Трансфер можна організувати з Івано-Франківська, Тернополя, Городенка, Чернівців, Заліщиків та інших міст.

Для додаткового комфорту та веселощів у кемпі “Білий Бізон” є саманова сауна, спортмайданчик, басейн, також тут можна покататися на конях та велосипедах.

 

Ціни

Ціни у Білого Слона приємні та доступні. Високий рівень безпеки, добра якість турів та велика порція позитивних емоцій - все включено ;)