Чому варто їхати на рафтинг до кемпу “Білий Слон"

Місцезнаходження

Кемп “Білий Слон” заховався в одному з найчарівніших куточків Карпат, в долині спокою і краси. Це місце далеке від щоденних турбот і буремного життя. Розташований табір під схилами Чорногірського хребта на березі Чорного Черемошу, в самому серці Карпат… Звідси рукою подати до Говерли, Попа Івана, Смотрича, полонини Гаджина та інших відомих вершин.

Саме тут, де Черемош різко змінює напрям своєї течії, стартують найцікавіші сплави. Починається все з порогу Дземброня, що служить не тільки початком для драйвової мандрівки річкою, а й зручним місцем для тренувань.

Приємні відстані до гір, бурхливий Черемош, стежки для велосипедних чи кінних прогулянок... Життя в Білому Слоні - це життя серед дикої природи, в глухих закутках гір, де все прекрасне - зовсім поряд.

Якісне та перевірене спорядження

Різні човни для різної води і різного рівня адреналіну. Надувні байдарки, каяки, рафти, катамарани, а для любителів максимального ефекту - поліетиленові каяки. Все спорядження брендове та “об’їжджене”, завжди раде новим веслярам :)

Безпека - передусім: кожен турист завжди отримає міцний шолом та безпечний рятувальний жилет. А за бажанням і одяг для рафтингу: неопренові комбінезони, шкарпетки або черевики, рукавиці, куртки і штани для сплаву.

 

Кваліфіковані інструктори

Одні з найкваліфікованіших інстукоторів, що підтверджують та здобувають свою кваліфікацію на різних річках України та світу, беруть участь та перемагають у різноманітних змаганнях, ходять в походи та експедиції.
У нас є каяк-гіди та каяк-сейфеті (найефективніше рятують та гарантують безпеку на сплаві).
Також ми організовуємо водні каякерські змагання, водні і піші марафони та інші цікаві заходи.

 

Маршрути сплавів

Білий Слон організовує рафтинг найцікавішими річками Карпат. Найпопулярніший - рафтинг Чорним Черемошем, адже це єдина карпатська річка, якою можна сплавлятись не тільки навесні, коли вода висока від талого снігу, але й впродовж усього літа і восени.

Класичний сплав Черемошем - від порогу Дземброня до Красника. Маршрут проходить найцікавішими порогами ріки (Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучок, Гук).
Коли вода висока, Білий Слон проводить сплави на Пруті, Білому Черемоші, Свічі, Мізунці, Бистреці.

Рафтинг в Карпатах - справжня розвага для активних туристів :)

 

Комфорт

Білий Слон намагається забезпечити максимальний комфорт для своїх гостей. Туристичний комфорт, звісно :)

Тут є сушка для одягу, що особливо актуальна в холодну погоду. Завдяки гарячому повітрю гідроодяг висихає швидше та краще.

Кабінки для переодягання забезпечать комфорт для сором’язливих і не дуже :)

На території кемпу є душі і туалети.

Якщо хтось зголоднів, це не стане проблемою. Адже Білий Слон пропонує туристам кухню з домашніми стравами та кафе зі смаколиками (поки що працює тільки на свята).

Затишні будиночки не залишать байдужим нікого: колоритні бунгало, хостел, а для найбільш вибагливих - котеджі. Проживання в наметах теж доступне.

Також на території кемпу є паркінг.

 

Додаткові послуги

Щоб сплав запам’ятався надовго, Білий Слон пропонує замовити фотосупровід чи взяти на прокат камеру GO PRO.

Якщо Ви не їдете власним авто і не хочете витрачати час на громадський транспорт, замовте трансфер. Трансфер можна організувати з Івано-Франківська, Тернополя, Ворохти, Яремче, Верховини та інших міст.

Для додаткового комфорту та веселощів у кемпі “Білий Слон” є сауна з басейном, тарзанка над Чорним Черемошем, а також тут можна покататися на конях.

 

Ціни

Ціни у Білого Слона приємні та доступні. Високий рівень безпеки, добра якість турів та велика порція позитивних емоцій - все включено ;)