Відгуки туристів. Клубні заходи від Команди Ture

 

Марія 

20.06.2018

(Нічний Чорногірський марафон)

 

Нічний "Чорногірський марафон" перевищив очікування. Емоції переповнюють, якщо коротоко, то було дуже круто!!! люди не лінуйтеся, а беріть участь в такого роду заходах!!!

Юрій

19.06.2018

(Нічний Чорногірський марафон)

 

Дякуємо Ture Komanda за організацію. Це випробування, яке дає можливість пізнати себе. Хто ти є насправді, на що здатен.
На цей раз пройшли з дружиною. Влаштували собі прогулянковий вікенд. Дійшли. 53 км - більше 21-ї години по Чорногорі.
Чи варто? Ні - скаже більшість. Так - ті хто спробував хоч раз. Авантюра в тому є. можна блуданути, можна поламатись, але мусиш дійти. 
Хто ще спробує?

 

 

Володя 

17.06.2018

(Нічний Чорногірський марафон)

 

 Нічний Чорногірський марафон це бігати вище хмар.
Дякую організаторам за подію.

Оксана

05.06.2016

(Чорногірський марафон)

 

Один, ну дуууже активний день з мого життя - 60 км нон-стоп Чорногорою, підйом на всі двотисячники, перші проблиски світанку на Петросі, милування красою карпатського ранку на Говерлі, блуд під Бребенескулом, подив від можливостей організму, і така приємна втома в м'язах - ось такий він Чорногірський марафон від Komanda Ture в моїх враженнях!

Оля

24.02.2016

(Кубок Білого Слона)

 

Дружні і справді захоплюючі змагання. Зібралися сильні і дуже різні учасники, тож інтрига зберігалася до самого фінішу. Затишна атмосфера у кемпі, тепле спілкування, хороша організація, привітність, подарунки на згадку. Джамбо, з яким усі хочуть дружити :) і якого у горах уже впізнають туристи. Організатори молодці! Дуже хороша можливість випробувати свої сили і весело провести вихідні

 

Денис

24.02.2016

(Кубок Білого Слона)

 

Кубок Білого Слона перевершив усі мої сподівання: – Маршрут став краще, тепер це був реально кайфовий скітурний підйом. Екстремальний скуск залишився так само екстремальним :) – Учасників стало більше, загальний рівень підготовки вищий – це стимулює розвиток скітиру. Також серед учасників і організаторів зустрів багато людей яких мені пощастило називати друзями, атмосфера на гонці дружня, я б навіть сказав сімейна – в гарному сенсі. – Організація як завжди на висоті. Дуже порадували волонтери на КП. які підняли бойовий дух і пригостили чайом. Додав впевненості тест на лавинну безпеку схилів виконаний організаторами, та звязок за допомогою рацій, а також залучення рятувальників – все дуже професійно. У деяких учасників були питання щодо маркування – думаю наступного року це врахують. Також хочу відмітити що цого року побільшао спонсорів і призів, але це так – вишенка на торті :) – Суперзатишний кемп “Білий Слон” дав учасникам можливість гарно відпочити і відновити сили після напружених і виснажливих перегонів. У лазні люб’язно запропонованій організаторами ми мали можливість відігрітися після суворих гірських снігів, вітру, і туману. Саме те для тих хто, як я, любить комфорт після екстріму. Всім спортсменат і любителям скітуру рекомендую звернути увагу на змагання “Кубок Білого Слона”, якщо хочете випробувати себе на одній з найвищих гір України, побачити друзів і поспілкуватися з однодумцями, і просто відволіктися від міського клопоту в затишному кемпі у підніжжя величних гір. Дякую організаторам, волонтерам та учасникам за те що змагання відбулися саме так як відбулися. Сподіваюся наступного року також позмагатися.

 

Олександр

24.02.2016

(Кубок Білого Слона)

 

Хочу подякувати організаторам за цікаві пригоди і подарунки. Давно хотів спробувати скітури, тепер трохи знаю що це і як воно і хотілося б ще спробувати на лижах на кілька днів в гори, та це вже, мабуть, наступної зими. Вже не вперше відпочиваю на Білому слоні, завжди все відмінно, а рафтинг на Ч. Черемоші – бомба.