АКТИВНА ЗИМА у БІЛОМУ СЛОНІ

Білий Слон взимку в барліг не лізе і у сплячку не впадає. Просто змінює способи активного відпочинку й тепліше одягається =).

СКІТУРИНГ - розвага для мандівників з досвідом, що добре стоять на лижвах і перебувають у чудовій фізичній формі; а також спосіб не заіржавіти за зиму.


ГІРСЬКОЛИЖНІ КУРОРТИ Починаючи із грудня, організовуємо трансфери до гірськолижних курортів (Буковель, Драгобрат), а також пропонуємо комфортне проживання у Карпатах.


ЗИМОВІ СЕМІНАРИ Безпека мандрів у горах - актуальна у будь-яку пору року, однак взимку це питання набуває ще більшої важливості через низьку температуру, мінливі погодні умови, снігові карнизи та лавини.

СКІТУРИНГ

ГІРСЬКОЛИЖНІ КУРОРТИ

ГІРСЬКОЛИЖНІ КУРОРТИ

Білий Слон пропонує виїзди до гірськолижних курортів України - Буковелю та Драгобрату. А також комфортне проживання, харчування, сауну в Карпатах за доступними цінами.


ФОТОгалерея з г/л курортів Карпат >

ВІДЕО >

 

ТУРИ НА СНІГОСТУПАХ

ТУРИ НА СНІГОСТУПАХ

Снігоступи відкривають зимові Карпати для кожного. Якщо лижі - доступні лише для досвідчених мандрівників, на снігоступи - став і пішов. Білий Слон пропонує кількагодинні прогулянки на снігоступах до найближчих вершин, а також тривалі тури засніженими хребтами Карпат.


ФОТОгалерея з подорожей на снігоступах >

НОВИЙ РІК У КАРПАТАХ

НОВИЙ РІК У КАРПАТАХ

РІЗДВО У КАРПАТАХ

РІЗДВО У КАРПАТАХ

Білий Слон запрошує відсвяткувати Різдво серед гуцульської автентики і краси зимових Карпат.


ФОТОгалерея із зимового відпочинку в Карпатах >

ВІДЕО >

 

АЛЬПСЕМІНАР

АЛЬПСЕМІНАР

Навчально-практичний семінар з техніки гірського туризму уже традиційно відбувається на початку березня. Окрім насолоди від споглядання чудових карпатських краєвидів, учасники семінару матимуть змогу опанувати індивідуальну техніку пересування сніжними схилами, пересування у зв’язках, взаємодію зв’язок, пройти курс з лавинної безпеки тощо.


ФОТОгалерея з альпсемінару в Карпатах >

ВІДЕО з альпсемінару >

 

NOTA BENE мандрівнику в зимових горах

моніторинг лавинної ситуації у Карпатах >

мапа лавинної безпеки >

ЛАВИННИЙ СЕМІНАР

ЛАВИННИЙ СЕМІНАР

На лавинному семінарі в Карпатах  дізнаєтесь, як не потрапляти в лавини; як виживати, якщо ви опинились не у тому місці й не у той час; як організовувати пошук в лавинах і надати належну допомогу потерпілим, навчитесь користуватись комплектом лавинного спорядження.


ФОТОгалерея із лавинного семінару >

ВІДЕО >

 

NOTA BENE мандрівнику в зимових горах

моніторинг лавинної ситуації у Карпатах >

мапа лавинної безпеки >

ШВИДКІ РОЗВАГИ

ШВИДКІ РОЗВАГИ

Швидкі розваги поблизу кемпу "Білий Слон": веселий сімейний відпочинок в зимових Карпатах.


ФОТОгалерея >

ВІДЕО >